Od najmłodszych lat kształtowane są nasze nawyki żywieniowe, które wpływają na to, co kładziemy na talerz każdego dnia. Naszą misją jest nauczenie naszych podopiecznych właściwego odżywiania, które pozwoli na cieszenie się zdrowiem, urodą i dobrym samopoczuciem.

  slide
 

Każdy jest inny i dlatego proponujemy dla Ciebie indywidualny program żywieniowy.

Skomponujemy dietę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb, trybu życia, upodobań i rodzaju wykonywanej pracy.

Posiłki przez nas proponowane są łatwe w przygotowaniu, smaczne, zdrowe i co najważniejsze dostarczają prawidłową ilość składników odżywczych.

Jeśli już zdecydowałeś/aś się zmienić swoją dietę i skontaktować się z nami, zapraszamy na wizytę wstępną.

Podczas takiego spotkania chcemy poznać powody, dla których potrzebujesz naszej pomocy, Twój tryb życia, oczekiwania odnośnie zdrowia i wyglądu.

Pierwsza wizyta może potrwać ponad godzinę. Jest to czas, aby zadać wszystkie pytania, które pozwolą na ułożenie diety dopasowanej bezpośrednio do Ciebie.

Sprawdzimy skład ciała oraz wagę aby mieć możliwość porównywania wyników współpracy.
Pomocne będą przyniesione notatki ze szczegółowymi informacjami co jadłaś/eś podczas powszednich dni.

Podczas pierwszej wizyty zdecydujemy w jaki sposób będzie przebiegał proces przeprowadzania diety, jej koszt oraz częstotliwość wizyt kontrolnych i sposobu dostarczania diet.

Pięko jest w każdym z nas. Prawidłowo odżywiony organizm epatuje świetlistą cerą, lśniącymi włosami, mocnymi paznokciami oraz gładką skórą. Stosowanie kosmetyków poprawiających wygląd, powinno być powiązane z odpowiednio dobraną dietą, która jest bogata w składniki odżywcze, przeciwutleniacze i fitoestrogeny. Tylko wtedy wydobędziesz swoje naturalne piękno.

Pakiet uroda i wygląd  polecany jest szczególnie  osobom, które chciałyby zadbać o wygląd swojego ciała, a także poprawić stan skóry. Dieta tak skomponowana, aby nie tylko wysmuklić ciało, ale również dbająca o dostarczenie składników, które poprawią blask cery, wzmocnią paznokcie oraz poprawią samopoczucie.

Jeśli zauważasz, że Twoja cera jest ziemista, paznokcie się łamią, a włosy straciły blask, to skorzystaj z programu dla piękna!

Reklamy zachęcają nas do stosowania różnego rodzaju suplementów diety, jednak ile można przyjmować tabletek dziennie? Postaramy się tak dobrać dietę, aby zaspokajała ona wszelkie potrzeby organizmu i obyć się bez farmakoterapii.

 1. Wraz z dietetykiem spróbujesz znaleźć przyczynę pogorszenia stanu cery i paznokci.

 2. Otrzymasz jadłospis bogaty w składniki odżywcze, tak aby właściwą dietą poprawić wygląd oraz samopoczucie.

 3. Zostaniesz poinstruowana/y jakie produkty wybierać w sklepie oraz jak je przygotowywać, aby korzystać z ich wszystkich właściwości.

 4. Otrzymasz wskazówki odnośnie aktywności fizycznej.

Podczas choroby, zwłaszcza przewlekłej, nie tylko należy zażywać lekarstwa, stosować się do zaleceń lekarza, ale przede wszystkim należy właściwie się odżywiać. W przypadku wielu chorób żywienie jest tak samo ważne jak farmakoterapia. Odpowiednio dobrane grupy produktów wskazanych i przeciwskazanych poprawią samopoczucie oraz wspomogą leczenie i ochronę chorego narządu.

Pakiet polecany osobom cierpiącym na choroby dieto zależne. Dieta uwzględniająca zalecenia lekarskie, wpływająca na zmniejszenie dolegliwości bólowych, ochraniająca chory narząd. Pakiet obejmuje również edukację zdrowotną pacjenta.

W zależności od schorzenia na które cierpisz dietetyk zaproponuje taki jadłospis, aby dostarczał on organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i jednocześnie wpłynął na ochronę chorego narządu oraz polepszył jego kondycję.

Jeśli w Twoim przypadku niezbedna dla zdrowia jest jedna z diet:

 • dieta cukrzycowa,

 • dieta w dnie moczanowej,

 • dieta w chorobach wątroby, żołądka, dwunastnicy, jelit, trzustki,

 • dieta w nadciśnieniu tętniczym,

 • dieta w  miażdżycy,

 • dieta w chorobie refluksowej,

 • dieta w zapaleniu pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych,

 • dieta w niewydolności nerek

lub inna towarzysząca Twojej chorobie,
skorzystaj z programu dla zdrowia!

Nawyki żywieniowe kształtuje dziecko w pierwszych latach swojego życia. To rodzice są odpowiedzialni za to co dziecko spożywa, jakie produkty są mu podawane. Dziecko chce jeść to co cała rodzina, dlatego też zadbaj aby wszyscy członkowie w Waszym domu odżywiali się zdrowo.

Kupując wartościowe produkty, przygotowując z nich odżywcze posiłki dbasz o kondycję umysłową swoich dzieci, pracujących umysłowo dorosłych, wpływasz na ich wydolność fizyczną w szkole i w pracy.

Korzystając z programu dla rodziny nauczysz się:

 • jak prawidłowo wybierać produkty spożywcze w sklepach,

 • które produkty całkowicie wyeliminować z jadłospisu całej rodziny,

 • jakie techniki kulinarne stosować, aby było nie tylko zdrowo, ale też i smacznie,

 • otrzymasz przykładowe przepisy na smaczne i zdrowe dania,

 • otrzymasz jadłospis dopasowany do potrzeb rodziny,

 • skontrolujesz u dietetyka masę ciała całej rodziny.

Wiesz już wszystko na temat odchudzania, a jednak nie potrafisz skorzystać ze swojej wiedzy i nadal zmagasz się z nadwagą czy otyłością?

Masz wypróbowane wszystkie diety?

Skorzystaj z programu motywacyjnego!

Wraz z dietetykiem będziesz pracować nad zmianą swoich nawyków żywieniowych, korygowaniem błędów oraz poznasz metody motywacyjne, które pozwolą na efektywne chudnięcie.

Zapewne się zgodzisz, że nie ma sensu rozpoczynania odchudzania, jeśli nie jesteśmy w stanie usunąć przyczyn otyłości. Wraz z dietetykiem zmienisz swoje nawyki i wprowadzisz zmiany do swojego życia.

Praca będzie długotrwała, bo przecież na nadmiar kilogramów pracowałeś/aś także długo. Wszystkie etapy powinny zajść w określonej kolejności, aby zmiany były trwałe.

 1. Zaakceptujesz stan teraźniejszy i wyjdziesz z chęcią walki ze złymi przyzwyczajeniami.

 2. Stopniowo zmienisz swoje nawyki.

 3. Określisz cel i to co jest ważne, aby go osiągnąć.

 4. Wraz z dietetykiem określisz sposób działania, jego etapy.

 5. Wraz z dietetykiem wprowadzisz zmiany w życie.

Jeśli starasz się o dziecko lub już jesteś w ciąży, a może karmisz piersią, skorzystaj z pakietu dla mam, dzięki któremu będziesz pewna, że prawidłowo odżywiasz siebie oraz swoje dziecko.

Dzięki temu programowi prawidłowo przybierzesz na masie oraz z łatwością stracisz pociążowe kilogramy.

Zdrowa mama, to zdrowe dziecko. Korzystając z programu dla mam otrzymasz fachową poradę odnośnie żywienia w tym szczególnym stanie.

Dla par starających się o dziecko proponujemy dietę bogatą w składniki odżywcze, które poprawią samopoczucie, usprawnią działanie organizmu i wspomogą pracę hormonów.

Dla pań w ciąży proponujemy indywidualne lub grupowe spotkania w szkołach rodzenia, które rozwieją wątpliwości na temat tego co można a czego nie można jeść w czasie ciąży, jakie zioła są wskazane, a które zabronione.

Dla młodych rodziców częstym problemem jest interpretacja schematu żywienia a także dobór mieszanki mlecznej. W tym pomoże Wam dietetyk, który przedstawi wady i zalety karmienia naturalnego i sztucznego oraz podpowie jakie produkty wybierać podczas rozszerzania diety niemowlęcia.

Program dla wszystkich tych, którzy cierpią na nadwagę czy otyłość.

Jeśli wielokrotnie bez skutku próbowałeś zrzucić nadmiar kilogramów, to ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Odchudzanie to proces długotrwały, do którego należy się prawidłowo przygotować. Jeśli czytasz to, to znaczy że już dokonałeś/aś pierwszego kroku, dostrzegasz problem. Przyjdź na wizytę z dietetykiem i wspólnie ustalicie sposób walki z nadmiarem kilogramów.

 1. Określisz wraz z dietetykiem motywy swojego działania.

 2. Wyznaczysz wraz z dietetykiem cel , do którego będziesz dążyć oraz czas jego realizacji.

 3. Otrzymasz jadłospis o odpowiedniej dla siebie kaloryczności.

 4. Zostaniesz wyedukowany na temat znaczenia poszczególnych składników odżywczych diety, abyś w przyszłości mógł sama/sam decydować o doborze swojego menu.

 5. Będziesz spotykał się z dietetykiem co dwa tygodnie na wizycie kontrolnej, aby sprawdzić efekt działania diety.

 6. Otrzymasz wskazówki jak postępować po zakończonej kuracji.

Każdy z tych elementów jest ważny i dopowiada za powodzenie całego procesu odchudzania. Dlatego warto znaleźć czas dla siebie, dla swojego zdrowia i wraz z dietetykiem zrzucić nadmierne kilogramy i nie martwić się o efekt jo- jo.